modul Galerie

Nejdříve zadejte hledanou frázi.

Založení složky

Obsah složky

Nahrání souboru

Přehrání či zobrazení souboru (detail)

Stažení souboru

Managerské úkony v tomto modulu

***


Slouží jako prostor pro sdílení týmových souborů.

 

Každý tým může využít kapacity 200MB pro fotky, videa, hudbu a jiné soubory. Video i audio lze přehrát přímo v prohlížeči (flash), fotky je možné prohlédnout tamtéž. Ostatní soubory jsou uloženy a nabídnuty ke stažení (otevření či uložení) ve Vašem PC.

 

 

Založení složky


Jen správce týmu má právo zakládat složky. Je tomu tak proto, aby byl v souborech udržen pořádek. Členové či hosté, pokud chcete nahrávat soubory, naléhejte na svého managera, aby založil vhodné složky.

 

 

Obsah složky


Ve složce je v přehledné podobě zobrazen její obsah - všechny soubory v ní obsažené. Každý soubor lze rozkliknout na detail a poté přehrát, případně zobrazit v plné velikosti (fotka). Soubory typu archiv je třeba stáhnout - viz detail souboru.

 

Pro rychlý přesun do jiné složky použijte první filtr. Druhým filtrem měníte řazení souborů - dle data vložení či dle názvu.

 


Nahrání souboru


Soubor má právo vložit každý. Autor nahraného souboru jej může také upravovat či smazat. Správce může upravovat či smazat všechny soubory (= nejen ty, které sám nahrál).

 

Čas pro nahrání souboru je vymezen připojením k internetové síti. Máte-li pomalé připojení, budete muset počítat s tím, že se tento úkon může v závislosti na velikost souboru protáhnout. Velikost jednoho souboru je omezena na 40MB. To by mělo být dostačující pro video o rozumné délce.

 

Podporované formáty souborů:

Audio - mp3, wav, wma, au, aiff, ra, ogg, m4a, amr
Video - mov, avi, wmv, wm, mpeg, mpg, mp4, rm, flv, 3gp, asf
Foto - gif, png, bmp, jpg, tiff, psd
Soubory tzv. archivu - doc, xls, csv, pdf, atd.


Podporovány mohou být i některé další formáty, zkuste a vyzkoušejte (tady už bez záruky:-)).

 

 

Přehrání či zobrazení souboru (detail)


Audio a video jsou převedeny do flashové podoby (stejný formát jako např. YouTube) a přehrávány přímo v aplikaci. Fotky lze prohlížet rovněž přímo na stránkách.

 

Ostatní soubory typu doc, xls, csv, pdf, atd. jsou nahrány, uloženy a nabídnuty ke stažení, aby si je všichni mohli pomocí svého prohlížeče otevřít či uložit. V konkrétní složce jsou označeny ikonou dárečku jako neznámý soubor (archiv).

 

Název souboru, jenž je zadáván v aplikaci, slouží spíše pro popisné účely. Doporučujeme do názvu neznámého souboru uvést formát, aby ostatní věděli na první pohled, zda jejich portfolio programů je schopno daný typ zvládnout. Nezadáte-li název, čili popis, bude soubor zobrazen pod původním názvem (včetně přípony označující typ - např. priklad.pdf).

 

Každý soubor může být kýmkoli okomentován, vložením příspěvku dole v detailu .

 

 

Stažení souboru


Jak bylo uvedeno v předposledním odstavci, pro zobrazení nepodporovaného typu souboru je nutné jej stáhnout. Ovšem i videa, audia či fotky, tzn. podporované formáty lze samozřejmě stáhnout.

 

Všechny soubory jsou staženy pod původním názvem, který byl platný v době nahrávání v autorově PC.


Managerské úkony v tomto modulu

  • Založení složky
  • Úprava a smazání složky
  • Úprava a smazání všech souborů
  • Zařazení souboru do soutěže

 

Využijte naše služby v oblastech:
Strategie / Komunikace / Eventy / Digital