Výběr týmu

Nejdříve zadejte hledanou frázi.

Výběr týmu (=Moje týmy)

Odkazy vpravo nahoře

***

Výběr týmu (=Moje týmy)

 

Situace bezprostředně po přihlášení, je ukázán seznam týmů, jejichž jste členem. Dá se označit jako rozcestník - vstupní brána do týmů.

 

Volbu týmu usnadňují novinky na pravé straně (boxy na modrém podkladu). Přehledným způsobem jsou ukázány nejnovější aktivity ve všech klubech najednou. Po najetí myši na název získáte další informace a můžete se tak rozhodnout, zda použijete odkaz, abyste se dostali rovnou na konkrétní novinku.

 

Nejbližší zápasy/události – nejbližší akce v očekávání

Nejnovější soubory – naposledy nahrané soubory

Nejnovější zprávy – přehled posledních zpráv

Moje poslední úkoly – úkoly zadané mé osobě

 

Nejedná se o kompletní přehled novinek, nýbrž v každém boxu jsou zobrazeny max. 4 položky.

 

Dalším znakem pro zdůraznění novinky je ikona NOVÝ v jednotlivých modulech. Tato ikona označuje nový zápas/událost, úkol, zprávu či soubor objevivší se v týmu od data (a času) Vašeho posledního odhlášení.

 

Stránka též obsahuje odkaz na založení nového týmu. Je opravdu velmi jednoduché vytvořit si na stávající osobní účet další tým a stát se jeho majitelem.

 

V neposlední řadě se zde můžete dozvědět stručné aktuality od provozovatelů služby – informace o soutěžích, nových funkcionalitách, atd. Podrobnější info se ovšem nachází ve fóru, případně na veřejných stránkách.

 

 

Odkazy vpravo nahoře

(přístupné ze všech modulů v interní části)

 

Homepage (odkaz)

Odkaz v podobě "perníkové" chaloupky Vás dovede na naši hlavní stránku - homepage ve veřejné části.

 

Nápověda

Jste právě v ní, takže určitě víte, co tento odkaz nabízí...

 

Fórum

Slouží jako komunikační centrum mezi Vámi, Váženými uživateli a námi, provozovateli služby. Je společné pro všechny týmující a je rozděleno do několika hlavních témat.

 

Očekáváme příspěvky typu:

- hlášení chyb

- návrhy na vylepšení

- žádosti o pomoc (využijte prosím nejdříve nápovědu a jiné dostupné informační zdroje; např. ve veřejné části, nebo starší příspěvky zde ve fóru)

- stížnosti, pohanění služby

- ale i pochvaly (ty máme samozřejmě nejraději:-))

 

Může se stát, že pro přehlednost příspěvky postupem času promažeme, nejdříve na ně ovšem zareagujeme. Nelekněte se tedy, pokud se po jisté době Vaše zpráva "ztratí".

 

Tisk

Prakticky všechny stránky v interní týmové části jsou převedeny do takového formátu, aby Váš tisk byl co nejsnazší a abyste na stránce přesto našli všechny důležité informace v přehledné podobě.

 

Jistě využijete této vlastnosti v mnoha okamžicích a ušetří Vám spoustu času.

 

Využijte naše služby v oblastech:
Strategie / Komunikace / Eventy / Digital