Stahujte novou mobilní aplikaci Týmuj
Přehrát video

Týmuj v mobilu

Od teď máte možnost používat Týmuj jednoduše a pohodlně přímo ve svém mobilu. Jste zvyklí na stávající webovou aplikaci? Nevadí, můžete ji používat i nadále. Změny, které provedete na webu, se projeví v mobilní aplikaci (a naopak).

01. PŘEHLED
Všechny akce ve vaší kapse
Rychle se dozvíte, kdy, kde a v kolik hrajete, nebo trénujete. Dostáváte aktuální informaci o tom, jestli se vás na place sejde dost, nebo zda se vám třeba nepřekrývají události v různých týmech.
02. Notifikace a zprávy
Už nikdy nic nezmeškejte!
Systém notifikací je neprůstřelný. Pozvánka na akci, kterou vytvoří kapitán, přijde všem a včas. Nikdo se tak nemůže vymlouvat, že o něčem nevěděl. Proberte s ostatními taktiku na zápas nebo organizaci dopravy prostřednictvím zpráv.
03. DOCHÁZKA
Jdeš, nebo nejdeš?
Abyste si mohli zahrát, musíte se nejdřív sejít. S docházkou v mobilu budete včas vědět, s kým můžete počítat a kdo tentokrát vynechává. Pokud je vás málo, obešlete nové potenciální účastníky rychlým odkazem s pozvánkou.
04. TREND ÚČASTI
Ukažte spolehlivost
Na první pohled uvidíte, jaké je na vás spolehnutí a jak si stojíte v porovnání s ostatními. Snadno poznáte, kdo chodí pravidelně a kdo je na soupisce pouze do počtu.

Nová aplikace, staré Týmuj?

„Mobilní aplikaci Týmuj považujeme za důležitý krok na cestě k efektivní organizaci a komunikaci v týmu. To ale neznamená, že se nebudeme věnovat změnám a vylepšením i na webu. Neváhejte se na nás obracet se svými podněty.
Děkujeme.“

Petr Salomon
spoluzakladel Týmuj.cz

9let zkušeností

102sportů

14 739týmů

156 668uživatelů

1 160 433uspořádaných událostí

Stahujte novou mobilní aplikaci Týmuj