Kdo využije Týmuj.cz

Na Týmuj.cz jste správně, pokud jste...

 

  • vedoucí, trenér, kapitán, manager,
  • sportovní tým, družstvo nebo parta,
  • oddíl nebo klub, 
  • virtuální sportovní komunita,
  • sportovec s množstvím aktivit,
  • fanoušci, rodina, přátelé.  

Týmuj.cz je univerzální služba, která pomáhá lépe organizovat týmy a sportovní aktivity.  Usnadňuje komunikaci uvnitř týmů, sdílení informací a souborů.

 

Organizátorům zjednodušuje práci a šetří čas. Se všemi svěřenci a spoluhráči mohou komunikovat jednou cestou, snadno naplánují zápasy a události, budou mít přehled o docházce či absencích atd. Prohlédněte si klíčové vlastnosti, abyste sami zjistili, co nejlépe pomůže právě Vám.

 

Sportovní kolektiv využije Týmuj.cz jako vnitřní týmový web - užitečný nástroj pro plánování, správu a komunikaci mezi členy. Pokud tým má své internetové stránky, Týmuj.cz je vhodně doplní o nadstandardní užitečné funkce.

 

Týmuj.cz je ideální pro kluby s více družstvy, např. žáky, juniory, dospělými atd. Každý z nich dostane svůj vlastní uzavřený týmový prostor pod heslem.

 

Sportovci se stejnými zájmy mohou vytvářet vlastní komunity, potkávat se na Týmuj.cz , plánovat společné akce, diskutovat, prohlížet fotky a videa. Získají okamžitě své soukromé místo online. 

 

Z pohledu jednotlivce může být využit jako osobní sportovní kalendář - přehled všech aktivit jednotlivce v jeho různých týmech, sportech a skupinách na jednom místě. Včas se tak dozví, že se v sobotu koná turnaj ve squashi a v úterý je zvaný na paintball. Podívejte se na reference, jak si sport zorganizovala Míša.

 

Týmuj.cz ocení i fanoušci, rodiny či přátelé sportovců, kteří mohou díky možnosti nastavení veřejného přístupu vidět, co se v týmu děje.

 

Není nutné si kvůli Týmuj.cz brát time-out nebo odjet na soustředění - práce s Týmuj je snadná a zvládne ji každý. Platí to pro jakýkoli sport. Zaregistrujte se a uvidíte sami. Týmujte!

 

 

 

Využijte naše služby v oblastech:
Strategie / Komunikace / Eventy / Digital