Týmuj a Mercedes-Benz

Děláme z vás hvězdy


Jsme hrdí na to, že partnerem Týmuj je Mercedes-Benz. Spolupracovat se značkou, která je synonymem pro špičkovou kvalitu, je pro nás potěšením i závazkem zároveň. V široké paletě vozů Mercedes-Benz je pro nás klíčová třída V, které v sobě spojuje tradičně vynikající jízdní vlastnosti a zpracování s komfortem a variabilitou při cestování s větší posádkou nebo nákladem.

Naložit do „Véčka“ velkou rodinu nebo třeba kompletní hokejovou pětku s brankářem i výzbrojí není žádný problém. Sami jsme si rychle zvykli na skvělé zážitky a pocity na místě řidiče i spolujezdců. Až uvidíte někde na cestách bílou verzi „Véčka“ s pohonem všech kol 4Matic a výrazným označením Týmuj, blikněte na nás :-).

Výrazné prvky

Velkoprostorový kokpit

Interiér je vybaven kokpitem v designu s dokonalým tvarem a prvotřídními materiály. Panoramatické posuvné střešní okno Vás hýčká ještě větším množstvím světla a vzduchu.

Prostor pro flexibilitu

Praktické při úzkých poměrech v dopravě: posuvné dveře na levé straně vozidla zajišťují další přístup pro nakládání a vykládání, resp. nastupování a vystupování.

Velkorysý interiér

Třída V přepraví až 8 osob a mnoho zavazadel. Ve standardní výbavě jsou v zadní části vozidla umístěna 4 komfortní jednotlivá sedadla, která lze snadno demontovat.

Inteligentní systémy

Asistent udržování odstupu

Aktivní asistent udržování odstupu DISTRONIC založený na radarovém systému udržuje automaticky odstup od vozidel jedoucích vpředu a podporuje řidiče například při jízdách po dálnici nebo při jízdách s častými zastávkami.

Sledování bdělosti

Asistent sledování bdělosti může zvýšit bezpečnost jízdy a pomáhá zabránit mikrospánku. Pokud systém rozpozná typické známky přílišné únavy nebo nepozornosti, varuje řidiče opticky a akusticky a navrhne mu přestávku.

Sledování mrtvého úhlu

Asistent pomáhá zabránit nehodám při změně jízdního pruhu. Systém monitoruje pomocí radarových snímačů blízké okolí v prostoru cca 3 metry vedle vozidla a za ním.